Nunta.md/Blog - Cei mai profesionişti dansatori la nunta Ta

Cei mai profesionişti dansatori la nunta Ta

blog-grid1
Nunta.md - 02/06/2020

Dansatorii la nuntă au şi ei un rol destul de important la desfăşurarea unui eveniment, plus la aceasta cât de frumos este să păstrezi tradiţiile:

Întâmpinarea mirilor, nașilor și părinților cu pâine și sare, podul de flori, prosoapele la nănași, colacul miresei, spălatul mâinilor la nași, colacii și darurile la nănași și socri. La fel este important și momentul artistic: dansurile populare și programul țigănesc. 

Evident că, pe lângă tradiții, scopul dansatorilor la o petrecere este de a asigura veselia, cheful și voia bună.

Vezi mai jos cei mai talentaţi dansatori:

Show Ballet "EXCLUSIVE" - Primul În Moldova. Program Neobişnuit De La 150 Euro!

Este posibil ca imaginea să conţină: 4 persoane

O alegere demnă, modernă și unică. Echipa noastră este profesionistă și prietenoasă, tânără, plină de energie și sete de dezvoltare. În prezent ocupăm un loc solid pe piața dansurilor din Moldova (de mai bine de 10 ani avem cel puțin 300 de nunți pe an). 

Detalii şi numărul de contact vezi Aici

 

"Show Ballet Olimp"

Este posibil ca imaginea să conţină: 4 persoane, oameni în picioare, nuntă şi în aer liber

Colectivul de dansatori “Showballet OLIMP” – alegerea perfectă pentru evenimentul dumneavoastră. Vă propunem un program artistic unic, ce include dansuri populare jucate „cu mult foc”, tradiţii şi obiceiuri de nuntă executate cu acurateţe, cât și un show coreografic latino-american, care va incendia atmosfera serii și va entuziasma oaspeții Dvs.

Detalii şi numărul de contact vezi Aici

 

Show Ballet "Non Format" & Dansul Mirilor:

Este posibil ca imaginea să conţină: 6 persoane, persoane zâmbind

Show Balletul “Non Format” vă prezintă o programă inedită pentru evenimentele D-stră (nunți, cumătrii, petreceri corporative, zile de naștere etc.), având la bază dansatori profesionişti, flexibili pentru orice fantezie coregrafică, cu scopul de a sublinia evenimentul D-stră într-un format nou și de a vă dărui emoții pozitive și amintiri plăcute. Totodată montăm şi învăţăm dansul mirilor pentru tinerii noştri îndrăgostiţi. Avem o gamă largă de idei şi propuneri, veți dansa de parcă aţi fi făcut-o viaţa întreagă şi veţi uimi oaspeţii cu un spectacol adevărat.!

Detalii şi numărul de contact vezi Aici

 

Show Ballet "Dance-Time"/Lecții De Dans Pentru Miri

Este posibil ca imaginea să conţină: 5 persoane, persoane zâmbind

Vă oferim momente coregrafice spectaculoase pentru orice eveniment: nuntă cumătrie sau alt gen de petrecere.

Detalii şi numărul de contact vezi Aici

 

"ART Dance"- Dansatori Profesionişti La Nunţi Şi Cumătrii!

Este posibil ca imaginea să conţină: 4 persoane, persoane zâmbind, oameni în picioare

Suntem un grup de dansatori profesionişti care colaborează în acest domeniu de peste 9 ani. Noi vom face un adevărat show, dansurile noaste conţin nu doar coregrafie profesională, dar şi actorie, vom aduce chef şi veselie nemaivăzută! 

Detalii şi numărul de contact vezi Aici

 

"Exclusiv Dance Studio", Dansul Mirilor!

Este posibil ca imaginea să conţină: 2 persoane, inclusiv Daiana Buhna, oameni în picioare, nuntă şi în aer liber

Vreţi să fiţi cea mai deosebită şi exclusivă pereche la nunta dvs. să vă impresionaţi familia, rudele şi prietenii? Şcoala noastră de dans vă ajută să pregătiţi un dans exclusiv pentru nunta dvs.

Detalii şi numărul de contact vezi Aici